© Copyright: bezspinki.pl - fotografia ślubna, Bielsko-Biała, 2008-2016

fotograf ślubny Ustroń

Serce Beskidów – Ustroń oraz Wisła i Szczyrk to miejsca niezwykle malownicze i nadające się świetnie na ślub czy chociażby samą sesję plenerową. Wykorzystać walory krajobrazu i światła nie każdy fotograf potrafi. Nam się to udaje ;) Kilka fotografii wykonanych w Beskidach przedstawiamy poniżej. A dalej prezentujemy naszą filozofię i styl działania oraz piszemy o tym, co uważamy za ważne w reportażu ślubnym.

Naturalny przekaz

Do fotografii reporterskiej mamy takie podejście, że na pierwszym miejscu stawiamy na naturalność przekazu, jaki ma nieść reportaż ślubny. Pod to podporządkowujemy nasz sposób pracy. Co to oznacza? Oznacza to, że wykorzystujemy naturalnie zastane światło. Rzadko fotografujemy z lampami błyskowymi. Owszem, wykorzystujemy lampy ale do innych celów – najczęściej podczas zabawy dla dodania atrakcyjności. Zresztą podczas zabawy już orkiestra czy DJ używa sztucznego oświetlenia.

Oprócz światła staramy się pracować tak, by nasza obecność nie peszyła i nie stwarzała sztucznych sytuacji. A więc jesteśmy dyskretni, nierzadko robimy zdjęcia z oddali, nikogo nie ustawiamy, nikomu nie każemy równo stanąć bądź się uśmiechnąć. Po prostu wiemy, że taki uśmiech nie będzie naturalny.

 

 

Nasze zajęcie podczas realizacji reportażu ślubnego to utrwalanie na zdjęciach prawdziwych emocji. Dążymy do tego, by nie kreować rzeczywistości, tylko ją zapisywać w kadrach. Mamy swój własny styl na osiągnięcie celu: nieoczywiste kadry, odbicia w szybach, przenikanie itp. Krótko mówiąc reprezentujemy inny sposób patrzenia na rzeczywistość i dziejące się wydarzenia. Dążymy do tego, by nasze zdjęcia były charakterystyczne i inne niż typowe. Jeśli jesteście odważni i takie właśnie efekty lubicie to dobrze trafiliście. Zapraszamy do skorzystania właśnie z naszego „oka” fotograficznego :)

 

Sprzęt jest ważny

Zdjęcia nie zrobią się same – potrzebny jest sprzęt. A żeby przełożyć wszystko to, co fotograf ma w głowie na efekt końcowy, sprzęt musi być dobry. Nie zgadzamy się z powszechnym stwierdzeniem, że sprzęt nie ma znaczenia, jeśli tylko fotograf jest dobry. To bajka :) Bez odpowiednich obiektywów i dobrych aparatów nie uzyska się pewnych efektów. My korzystamy z profesjonalnego sprzętu Nikona i Canona z zestawem tylko dobrych obiektywów o jasnym świetle, potrzebnych do realizowania naszego celu fotografii naturalnej

Miejsce i czas mają znaczenie

Podejmujemy się pracy w okolicy Bielska-Białej, bo to miejsce naszego zamieszkania. Najczęściej wykonujemy reportaże i plenery w SzczyrkuCzechowicach-Dziedzicach, Pszczynie czy Andrychowie. Znamy te miejsca i możemy zaproponować je na udany plener. Na życzenie jedziemy dalej, co znaczy, że jeśli bierzecie ślub nawet na drugim końcu Polski, to możecie nas ze sobą zabrać :)

Reportaż kompletny

Podczas realizacji reportażu patrzymy szeroko. Skupiamy się nie tylko na tym, co dzieje się na pierwszym planie i wokół Państwa Młodych, ale też szukamy innych ciekawych sytuacji. Na naszych zdjęciach odkryjecie swój ślub ponownie. Zobaczycie co działo się tam, gdzie Was nie było :) Kompletny reportaż składa się też ze zdjęć detali, tych wszystkich elementów i szczegółów, które wpływały na to, jak wyglądał wystrój i atmosfera całego dnia ślubu.

fotografia ślubna Bielsko

Niezobowiązujące spotkanie

Zapraszamy na spokojne niezobowiązujące spotkanie przy kawie. Poznamy się nawzajem i poznamy Wasze oczekiwania. Dzięki temu dostroimy się do Waszych potrzeb. Zawsze dajemy więcej zdjęć niż wynika to z umowy.

Na stronie nie przedstawiamy szczegółów oferty, ponieważ mamy kilka niespodzianek, których nie chcemy ujawniać ogólnie. Zależy nam, by nasze zdjęcia były niepowtarzalne.

 

 

czekamy na kontakt

zachęcamy do skorzystania z naszego fotograficznego doświadczenia, wyczucia i dobrego warsztatu

zachowajcie te chwile na zdjęciach innych niż inne

 


copyrigh: bezspinki.pl, bielsko-biała, 2008-2016

Facebook