© Copyright: bezspinki.pl - fotografia ślubna, Bielsko-Biała, 2008-2016

bezspinki.pl Dorota

dorota

krzyśka poznałam w trakcie festiwalu jazzowego, na którym byliśmy akredytowanymi fotografami. urzekł mnie swoją solidnością i zaangażowaniem w to co robi. selekcjonuje swój zdjęciowy materiał zawsze bardzo rygorystycznie, czego efektem są prace nie tylko technicznie doskonałe ale przede wszystkim ciekawie ujęte w danym temacie. krzyśka pasjonuje nie tylko fotografia, jest podróżnikiem, który podczas swoich wypraw, głównie rowerowych, obiektyw kieruje przede wszystkim na ludzi, ale nie unika krajobrazów, architektury czy reportażu. potrafi zauważyć i uchwycić to, czego inni nie widzą. bezcenne u krzyśka, obok jego umiejętności fotograficznych, jest jego poczucie humoru i szczera życzliwość.

bezspinki.pl Krzysztof

krzysztof

u doroty doceniam jej autentyczność w tym, co robi przy jednoczesnym ogromnym zaangażowaniu. jest pracowita, obrabia setki zdjęć, bo cieszą ją efekty pracy i chce się nimi dzielić. dzięki jej skromności bardzo dobrze mi się z nią pracuje, chociaż jest zwykle pewna siebie i wie jaki efekt chce osiągnąć. w istotnych kwestiach nie idzie na kompromisy ani na skróty. rezultat pracy musi być dobry. a dzięki jej pogodzie ducha nie tak trudno nam to osiągać. ma swój styl, którego się trzyma. a mi on pasuje. zdjęcia doroty są charakterystyczne, ale w każdym jest coś unikalnego. to jest po prostu to „coś”, trudne do określenia, lecz widoczne wyraźnie. reportaż jest jej ulubioną dyscypliną.

bezspinki.pl Dorota i Krzysztof fotografia ślubna Śląsk, Bielsko-Biała

bez spinki

fotografujemy razem, bo dobrze się zgrywamy i uzupełniamy. dopasowaliśmy się charakterami i podejściem do pracy. praca jest częścią życia i lubimy, gdy jest to miła część życia, bez stresu i bez spięć. łatwiej w takich warunkach o dobry rezultat działania i udany reportaż. ze zdjęć cieszymy się tak samo, jak pary młode, które pierwszy raz oglądają siebie na fotografiach, chociaż nierzadko przed ślubem mówią, że nie lubią siebie na zdjęciach. ich każde szczere zadowolenie jest zawsze dla nas ogromną satysfakcją i najlepszym podziękowaniem. to nas napędza do dalszego działania i mówi nam, że to, co robimy jest po prostu warte wspólnego wysiłku. nasze zaangażowanie i umiejętności są teraz dla was.

 

czekamy na kontakt

zachęcamy do skorzystania z naszego fotograficznego doświadczenia, wyczucia i dobrego warsztatu

zachowajcie te chwile na zdjęciach innych niż inne

 


copyrigh: bezspinki.pl, bielsko-biała, 2008-2016

Facebook